MANAŽER KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE!
Liberecký kraj

POPIS POZICE:
Máte dlouholetou praxi v oblasti výrobní kvality? Máte zkušenosti s vedením oddělení kvality? Kvalitativní normy znáte i pozpátku? Jednání se zákazníky i dodavateli v angličtině zvládáte s lehkostí? Potom nám pošlete CV!

Co Vás čeká:

- vedení oddělení výrobní kvality - menší tým
- jednání se zákazníky i dodavateli
- řešení reklamací
- neustálé zlepšování na svém oddělení
- nastavování a vyhodnocování KPI´s
- prezentace a reporting zahraničnímu vedení
- úzká spolupráce s vývojem a výrobou
- vedení, podpora a motivace svého týmu

BENEFITY:
- 13. plat
- bonusy
- vánoční odměna
- příspěvek na dovolenou
- 25 dnů dovolené
- klouzavá pracovní doba
- dotované stravování

POŽADAVKY:
- VŠ technického směru
- výborná znalost AJ + částečná znalost NJ
- min. 3 roky praxe ve vedení oddělení kvality ve výrobní společnosti
- zkušenosti s vedením podřízených
- znalost kvalitativních norem
- zkušenosti s jednáním se zákazníky i dodavateli

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Liberecký kraj
Pracovní pozice MANAŽER KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 80 000 Kč - 120 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MANAŽER KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE! ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Liberecký kraj - nejbližší úřady práce