• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
    OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Dovolená navíc

    Jiné výhody (možnost odebírat obědy za cenu 35,- Kč, po půl roce nárok na čerpání benefitů)

  • Požadovaná dovednost:
    Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina BJiné (min. SŠ vzdělání s praxí v oboru 3 roky / VŠ vzdělání, atd.)
  • Jazyky:
    Angličtina - Aktivní (slovem i písmem)
  • Nabízená mzda:
    26 600 - 26 600 Kč/měsíc
MANAŽER KVALITY, METROLOG / MANAŽERKA KVALITY, METROLOŽKA
Červený Kostelec

Pracovní poměr na dobu určitou, plný pracovní úvazek (možnost práce i na zkrácený úvazek), jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Co Vás čeká: řízení kvality; zodpovědnost za dodržování cílů a politiky kvality a za celkovou úroveň kvality; zavádění, sledování a ověřování efektivity plánů nápravných opatření; organizace příprav auditů od zákazníka, spolupráce při interních a certifikačních auditech.

Náplň práce: správa a udržování systému ISO13485, kontrola kvality rozpracované a dokončené výroby, provádění kontrolních auditů, vytváření a řízení interních směrnic a technické dokumentace, koordinace činností v oblasti řízení managementu dle požadavků ISO 13485, zodpovědnost za řízení dodavatelské, zákaznické a sériové kvality, zodpovědnost za řízení interních a externích auditů, zodpovědnost za implementaci a aktualizaci systémové dokumentace, zodpovědnost za řešení zákaznických a dodavatelských reklamací.

Požadavky a očekávání zaměstnavatele: minimálně SŠ vzdělání s praxí v oboru 3 roky / VŠ vzdělání; zkušenosti a praxe na podobné pozici min. 3 roky; angličtina aktivní slovem i písmem; znalost legislativy a norem ISO 13485; zkušenosti s vedením týmu lidí; řidičský průkaz sk. B; osobní nasazení a chuť věci posunovat správným směrem.

Zaměstnanecké výhody: příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv; flexibilní pracovní doba, možnost home office; možnost odebírat obědy (3 druhy jídel) za cenu 35,- Kč; po půl roce nárok na čerpání benefitů na dovolenou, kulturní, sportovní akce, aktivity dětí atd.; týden dovolené navíc, tj. 25 dní/rok.

Kontakt - Mgr. Lenka Fišerová / Jan Forbelský, tel.: 730 183 966 / 739 546 494, e-mail: fiserova@pro-charitu.cz / forbelsky@pro-charitu.cz (pro zaslání životopisu).

Detaily o pracovním místě:
Firma: Pro-Charitu s.r.o.
Okres Červený Kostelec
Pracovní pozice MANAŽER KVALITY, METROLOG / MANAŽERKA KVALITY, METROLOŽKA
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 600 - 26 600 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 11. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    86 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Červený Kostelec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MANAŽER KVALITY, METROLOG / MANAŽERKA KVALITY, METROLOŽKA ve městě Červený Kostelec? Pošlete svůj životopis firmě Pro-Charitu s.r.o. ještě dnes.