BOZP | PO | OZO | MIMO AUTOMOTIVE | 80 000 Kč
Kraj Vysočina, Humpolec

POPIS POZICE:
Hledáme superhrdinu... tedy skoro. JE TO MACHR NA BOZP, který odvrátí všechna nebezpečí!

Máte OZO certifikáty pro prevenci rizik? Chcete pracovat pro stabilní společnost, která má bezpečnost práce na prvním místě?

Hledáme nového kolegu/-kolegyni na pozici Vedoucí BOZP a PO.

Vaše zodpovědnosti:
- BOZP a PO problematika ve výrobním závodě
- Školení zaměstnanců na bezpečnost práce a požární ochranu
- Navrhování opatření pro vyšší zabezpečení ochrany na pracovištích
- Vyhledávání rizikových faktorů a hledání možností jejich odstranění
- Plnění ohlašovacích povinností vůči vedení závodu, vedení EHS, úřadům a odpovědným orgánům v rámci skupin
- Vedení příslušné evidence a administrativy
- Řešení případných pracovních úrazů

BENEFITY:
- mzda dle praxe
- týden dovolené navíc
- 13. plat
- vzdělávací kurzy, školení
- možnost kombinace s HO
- pružná pracovní doba
- mobil, notebook
- a mnoho dalšího! :)

POŽADAVKY:
- SŠ nebo VŠ technického směru
- praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- OZO certifikaci
- ISO 14001 a 45001
- anglický jazyk pro denní komunikaci B2

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Humpolec
Pracovní pozice BOZP | PO | OZO | MIMO AUTOMOTIVE | 80 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 80 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    85 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Humpolec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici BOZP | PO | OZO | MIMO AUTOMOTIVE | 80 000 Kč ve městě Humpolec? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.