LÉKÁRNÍK l KLADNO a okolí
Středočeský kraj, Kladno, Kladno

POPIS POZICE:
Máš vystudovaný farmaceutický obor na VŠ? Jsi komunikativní a baví Tě práce s lidmi? Fajn kolektiv je pro Tebe důležitý?

Kam aktuálně ve středočeském kraji příjímáme lékárníky/ice?

- KLADNO
- PŘÍBRAM
- RAKOVNÍK

Co Tě čeká?

- Komunikace se zákazníky i dodavateli
- Poskytování kvalitní péče a konzultace s pacienty/zákazníky (výběr vhodného léčiva)
- Podávání základních informací o nabízených léčivech
- Příprava léčiv

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Slevy na léčiva a u partnerských společností
- Členské příspěvky (ČLnK a ČKFA)
- Kariérní program a kurzy
- Garance pracovního ošacení
- Příspěvek na dojíždění a další

POŽADAVKY:
- VŠ (titul Mgr.) z farmacie
- Ochota naslouchat a pomáhat
- Týmový duch a samostanost
- Ovládání MS Office a práce se systémem