LABORANT/KA (1 SMĚNA)
Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí

Máte chemické či přírodovědné vzdělání (stačí SŠ) a lákala by vás práce v laborce? Uvítáme praxi, ale pozice je vhodná i pro učenlivé absolventy. Práce jen na ranní směnu a zaškolení samozřejmostí!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Provádět přístrojově jednodušší analýzy v akreditované laboratoři
  • Chemické rozbory vzorků vod, kalů, odpadů, půd, atd.

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí menší firmy s neformální atmosférou
  • Zaškolení a vedení od zkušeného kolegy
  • Pouze ranní směna zhruba 6-7 – 14.30
  • Možnost si nadpracovat hodiny v režimu po-čt a pátek volno
  • 2 dny sick days
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příspěvek na stravu (80 Kč/den – do mzdy!)
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce:

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Okres Velké Meziříčí
Odvětví práce
Pracovní pozice LABORANT/KA (1 SMĚNA)
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: 12. 7. 2021
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 6. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
  • Kontaktní osoba: Zuzana Žatečková
  • Telefon: 732945090
  • E-mail: adela.jonasova@novystart.com
Velké Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici LABORANT/KA (1 SMĚNA) ve městě Velké Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.