Kvalitář/ka | zákaznická kvalita
Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Do našeho zaběhlého týmu zákaznické kvality hledáme zkušeného kvalitáře/řku, který/á nám pomůže se zákaznickými reklamacemi.

Jsme firma, která se pyšní skvělým a stabilním kolektivem a hledáme k sobě fajn kolegu/kolegyni!

Náplň práce:
- řešení a organizace zákaznických reklamací
- komunikace se zákazníky, supervizory ve výrobě, technology a dalšími klíčovými lidmi v naší společnosti
- vedení databáze reklamací
- podílení se na zlepšování procesů, nápravných opatření, monitoring efektivnosti
- pravidelný reporting

BENEFITY:
-bonusy/prémie
-25 dní dovolené
-flexibilní pracovní doba, možnost občasného home office
-příspěvek na stravování a na sportovní aktivity
-vzdělávací kurzy
-příspěvek na životní/penzijní připojištění
-příspěvek na dopravu

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
- AJ na vynikající úrovni - komunikace se zákazníky ze zahraničí
- zkušenosti s užíváním nástrojů kvality (8D, 5W, QRQC, 7 Quality Basics atd.)
- znalost výkresové dokumentace
- ochota příležitostně cestovat po Evropě

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihomoravský kraj
Pracovní pozice Kvalitář/ka | zákaznická kvalita
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55 000 Kč - 65 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 20. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kvalitář/ka | zákaznická kvalita ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.