• Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Nižší střední odborné
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    19 600 Kč/měsíc
Kuchař specialista na perskou kuchyni

Místo výkonu práce: Sokolovská 416/124, Praha
Prvotní kontakt: 728213929, e-mail: silvia.suto@gmail.com
Přijmeme vyučeného kuchaře/vyučenou kuchařku nejlépe s nějakou praxí, nebo i bez praxe, nebo nevyučeného/nevyučenou s praxí v gastronomii, směnný provoz podle domluvy.
Požadujeme spolehlivost, pozitivní přístup a týmového ducha.
Nabízíme stabilní zaměstnání, podíl na spropitném a bonusy z tržby, po zapracování zvýšení mzdy.
Náplň práce: připrava surovin a polotovarů, příloh, předkrmů, studená kuchyně (saláty), asistence šéfkuchaři, účast na cateringových akcích, udržování pracoviště v čistém stavu, dodržování hygienických norem.
Aktivní nebo alespoň pasivní znalost perského nebo anglického jazyka výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Agolada, s.r.o.
Okres
Pracovní pozice Kuchař specialista na perskou kuchyni
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 600 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 3. 2020
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!