• Směnnost
    Turnusové služby
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Ubytování

    Podnikové stravování

    Dovolená navíc

  • Nabízená mzda:
    19 700 - 27 000 Kč/měsíc
Kuchař - kuchařka
Vítězná

Charakteristika pozice:
- platové zařazení 7. platová třída (až 27 000 Kč v závislosti na uznané praxi)
- osobní ohodnocení
- směnný provoz
- nástup: 1. 5. 2022, možnost i po skončení studia ve stávajícím ročníku 2021/2022 či podání výpovědi u stávajícího zaměstnavatele.
Náplň práce:
- zabezpečuje výrobu jídel a jejich normování, sestavování receptur, jídelních a nápojových lístků
- podílí se na obsluze
- organizuje a zajišťuje úklidové práce a doplňkové služby
- podílí se na zpracování finančních a objemových plánů nákupu potravin a provádí nákup sortimentu zboží
- provádí odběr zboží z příručních skladů
- provádí fyzický soupis zboží, kontrolu dokladů a kontrolu zásob
Nabízíme: ubytování v HK (cca 1 tis. Kč/měsíc), 5 týdnů dovolené, indispoziční volno 5 dnů, FKSP, osobní ohodnocení, stravování.
Místo výkonu práce:
- Školicí a rehabilitační středisko Hájemství, Vítězná, Dvůr Králové nad Labem
Požadavky na uchazeče:
- střední odborné vzdělání (výuční list) nejlépe v oboru kuchař/číšník
- zdravotnický průkaz pracovníka v potravinářství
- výhodou praxe ve stravovacích službách
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení
- příjemné vystupování
- schopnost týmové spolupráce
- řidičské oprávnění minimálně B
Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno a příjmení uchazeče
- datum a místo narození
- státní příslušnost a místo trvalého pobytu
- číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu
- datum a podpis zájemce
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (dočasně lze nahradit čestným prohlášením)
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- strukturovaný životopis, ve kterém uchazeč uvede zejména údaje o vzdělání a o dosavadních zaměstnáních
Přihlášky posílejte v písemné podobě na adresu:
HZS Královéhradeckého kraje
oddělení personální
nábřeží U Přívozu 122/4
500 03 Hradec Králové 3
Případné další informace podá: Ing. Beáta Antonická, tel. 602 492 515

Detaily o pracovním místě:
Firma: Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje
Okres Vítězná
Pracovní pozice Kuchař - kuchařka
Směnnost práce Turnusové služby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 700 - 27 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 3. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    62 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Vítězná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kuchař - kuchařka ve městě Vítězná? Pošlete svůj životopis firmě Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje ještě dnes.