Krátkodobá brigáda ve skladu! Brno - Tuřany

Brno, Brno

Náplň práce

Vzhledem k zvýšení počtu zásilek hledáme šikovné brigádníky do našeho logistického centra v Brně - Tuřanech.

Hodil by se Vám přivýdělek? Máte nejbližších 14 dní volno? Nebojíte se práce ve skladu?
Pojďte pracovat k nám!

POŽADUJEME:

  • nástup IHNED !!
  • možnost pracovat alespoň 5 dní v týdnu (aktuálně pracujeme od pondělí do neděle a je možné si vybrat směny)
  • spolupráci do konce roku 2019
  • pracovní doba je minimálně 8 hodin denně - začátek směny mezi 6:00 - 8:00 (po předchozí domluvě)

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
  • práce s ručním scanerem
  • pickování malých kusů elektro věcí (žehličky, notebooky)
  • různá manipulace se zbožím dle instrukcí

NABÍZÍME:
  • spolupráci na DPP, nebo DPČ
  • 150,- Kč / hodina
  • zázemí v nově vybudovaném logistickém centru

Naše společnost sídlí v Brně - Tuřanech, kousek od letiště. Doprava je možná pravidelnou autobusovou linkou, nebo parkovat přímo před budovou.

Nabízená mzda

150 Kč/hodina

Detaily o pracovním místě:
Firma: Geis CZ s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Skladník
Pracovní pozice Krátkodobá brigáda ve skladu! Brno - Tuřany
Směnnost práce práce na dohodu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč/hodina
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Krátkodobá brigáda ve skladu! Brno - Tuřany ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Geis CZ s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Skladník

Hledáte brigády v Brno? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.