Koordinátor/ka Senior I.
Pardubice

Místo výkonu práce Staré Čívice
Náplň práce:
- denní komunikace se zaměstnanci a uchazeči o práci (emailem, telefonicky, osobně)
- koordinace zahraničných zaměstnancu
- podpisy smluv a ukončování pracovních poměrů
- řešení docházky zaměstnanců, zpracování dočasných pracovních neschopností
- požadujeme znalost Srbského jazyka

Zaměstnanecké výhody: zajišťujeme ubytovaní
První kontakt emailem, telefonicky Po - Pá v době 8.00 - 16.00 nebo osobně na adrese Sladkovského 484, Pardubice

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Manuvia Job s.r.o.
Okres Pardubice
Odvětví práce
Pracovní pozice Koordinátor/ka Senior I.
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 20. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:

Kontaktovat zaměstnavatele

Manuvia Job s.r.o.
Manuvia Job s.r.o., Pardubice, Sladkovského /
  • Kontaktní osoba: Hana Fischerová; Zuzana Fendrichová
  • Telefon: 774 762 361; 773 768 138
  • E-mail: hana.fischerova@manuvia.com; zuzana.fend
Pardubice - Nabídky práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor/ka Senior I. ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě Manuvia Job s.r.o. ještě dnes.
Podívejte se i na další nabídky práce:
Pardubice - nejbližší úřady práce