KOORDINÁTOR/-KA - PŘEKLADATEL/-KA, TLUMOČNÍK/-ICE

Náchod, Náchod

Pracovní poměr na dobu určitou (do 20.12.2019). Směnnost: dělené směny (pracovní doba od 04:30 hod. do 09:00 hod.; od 12:30 hod. do 16:30 hod.).
Místo výkonu práce: Kamenice 155, 547 01 Náchod + celý okres Hradec Králové, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov.

Náplň práce: koordinace, řízení pracovníků agentury práce při dočasném přidělení k výkonu práce k uživateli.

Požadavky: základní orientace ve strojírenské výrobě; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič; ochota cestovat; znalost ruštiny, polštiny, ukrajinštiny a češtiny na velmi dobré úrovni; pracovní zkušenosti na obdobné pozici; komunikativnost; pracovní výkonnost; flexibilita; znalost práce s PC; vysoké pracovní nasazení.

Zaměstnanecké výhody: notebook, služební telefon a automobil.

Kontakt telefonicky denně od 08:00 hod. do 16:00 hod. - pan Horvat Ivan, tel.: 737 846 339.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Smart Work Logistics s.r.o.
Okres Náchod
Odvětví práce Kultura a sport
Pracovní pozice KOORDINÁTOR/-KA - PŘEKLADATEL/-KA, TLUMOČNÍK/-ICE
Směnnost práce Dělené směny
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 000 Kč
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Bez vzdělání
Pracovně právní vztah Plný
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
notebook, služební telefon a automobil
Požadované jazyky
Ruština
2
Polština
2
Ukrajinština
2
Čeština
2
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Smart Work Logistics s.r.o. (IČ: 05270286)
Kamenice 155, 547 01 Náchod 1
  • Kontaktní osoba: Ivan Horvat
  • Telefon: +420 737 846 339(od08:00hod.do16:00hod.)
  • E-mail:
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KOORDINÁTOR/-KA - PŘEKLADATEL/-KA, TLUMOČNÍK/-ICE ve městě Náchod? Pošlete svůj životopis firmě Smart Work Logistics s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Náchod - Kultura a sport