Konzultant/specialista – EU dotace

Praha, Praha

Náplň práce

Pro společnost, která se specializuje na grantové a organizační poradenství pro EU programy, hledáme konzultanta/specialistu.

Náplň práce:
• Administrativa k projektům z EU fondů.
• Supervize a kontrola projektové dokumentace.
• Komunikace s klienty.
• Zpracování projektových žádostí.

Benefity

Nabízíme:
• Práci na HPP nebo IČO – lze i zkrácený úvazek.
• Fix 30-35.000,- + provize za každý projekt.
• Možnost homeoffice.
• Flexibilní pracovní dobu.
• Notebook, telefon.
• Příjemné prostředí rodinné firmy.
• Sickdays.
• Multisport karty.
• Firemní akce.
• Kancelář na Václavském náměstí.

Předpoklady

Vaše znalosti a dovednosti:
• Min. SŠ vzdělání.
• Zkušenost a praxe v administraci projektů financovaných z ESF.
• Obecná orientace v problematice strukturálních fondů EU.
• Dobré komunikační dovednosti.
• Schopnost analytického uvažování.
• Praktická znalost IS KP.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Novitim s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Konzultant/specialista – EU dotace
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konzultant/specialista – EU dotace ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Novitim s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativní pracovník, referent