Kontrolor
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Hledáme kolegu, který má rád čísla, nechybí mu analytické myšlení a hledá stabilní a rozvíjející se společnost, kde bude moci vybudovat svoji budoucí kariéru.

Co budete mít na starosti:

- Zajišťování auditorské činnosti v rámci společnosti
- Vyhodnocování účinnosti a efektivnosti nastavených procesů, řídících a kontrolních mechanismů
- Ověřování postupů nastavených ve vnitřních předpisech, kontrola jejich dodržování
- Zpracování doporučení k nápravným opatřením, monitoring plnění těchto opatření
- Zajišťování poradenské činnosti v oblasti hodnocení a řízení rizik, řídících a kontrolních procesů
- Příprava podkladů pro zpracování souhrnné roční zprávy o auditorské činnosti

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám své CV a dozvíte se více!

Lokalita Praha 1
Nástup možný ihned

BENEFITY:
- 5. týden dovolené
- Stravenky
- 3 sick days
- Kartu Multisport
- Penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
- Benefitní program na volný čas, dovolenou a kulturu
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní akce

POŽADAVKY:
- VŠ nebo SŠ vzdělání
- Výborné analytické a koncepční myšlení
- Odpovědnost, samostatnost, pečlivost
- Velmi dobré komunikační dovednosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice Kontrolor
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kontrolor ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce