Kontrolor kvality, QC.
Pardubice, Ostrava

Místo výkonu práce: Lešetínská 705/47, Ostrava-Kunčice

1. kontakt e-mailem.

Náplň práce: vstupní a výstupní kontrola surovin, kalibrace a technická kontrola měřících zařízení, kontrola a dodržování pracovních postupů, evidence vzorků

Požadavky: SŠ technického zaměření, praxe v laboratoři výhodou, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, práce v týmu, zájem o sebevzdělávání

Zaměstnanecké výhody: docházkový a výkonnostní bonus, stravenky v hodnotě 123 Kč

Nástup od 2/2020.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: UTP Czech s.r.o.
Okres Ostrava
Odvětví práce
Pracovní pozice Kontrolor kvality, QC.
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 000 Kč - 27 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 3. 2020

Kontaktovat zaměstnavatele

UTP Czech s.r.o.
UTP Czech s.r.o., Ostrava, Lešetínská /
  • Kontaktní osoba: Alexandr Le Quang
  • Telefon:
  • E-mail: lequang@utpczech.cz
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kontrolor kvality, QC. ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě UTP Czech s.r.o. ještě dnes.