Kontrolor/ka kvality v kovovýrobě
Směnnost: Jednosměnný provoz
Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Počet pracovních míst: 1
Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
Nabízené výhody k volnému místu:
- Zvláštní prémie
- Jiné výhodyPožadovaná dovednost:
- Práce s PC
- Práce s PC - autocad
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina BNabízená mzda: 35 000 Kč/měsíc
Pracovní náplň: budete se věnovat vstupní a výstupní kontrole výrobků a materiálu, pracovat s měřidly, služební cesty k dodavatelům, budete tvořit kontrolní postupy a plány, zpracovávat technické podklady a reklamace.
Požadujeme: technické vzdělání a praxe v oboru, komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka - výhodou (zahraniční služební cesty), znalost programů CAD - výhodou, MS Office (Excel, Word, PowerPoint), ŘP sk. B, spolehlivost, samostatnost, logické myšlení.
Nabízíme: práci na HPP ve stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, motivační finanční ohodnocení, zaučení a dlouhodobé zaměstnání, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, firemní akce).
Mapa umístění pracoviště:
- Podrobné informace o nabídce práce
Firma: PARABEL s.r.o. Lokalita: Lukov Pracovní pozice: Kontrolor/ka kvality v kovovýrobě Směnnost práce Jednosměnný provoz Nástup do práce od: IHNED Nabízená mzda: 35 000 Kč/měsíc Nabídka přidána: 1. 5. 2025
Pracovní pozice aktivní
Práce Kontrolor/ka kvality v kovovýrobě: Často kladené otázky
👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Kontrolor/ka kvality v kovovýrobě?
Práce je nabízena v lokalitě Lukov.
👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?
Nabízená mzda je 35 000 Kč/měsíc.
👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?
Tato nabídka práce je do firmy PARABEL s.r.o..