• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    28 000 - 36 000 Kč/měsíc
Kontrolor 3D
Oslavany

První kontakt: e-mailem, telefonicky (všední dny od 8:00 - 15:00) nebo osobně (Oslavany, Padochovská 31, 8:00-15:00).

Co nabízíme
• Mzdu po zvládnutí adaptačního procesu až 36 000 Kč
• Motivační prémie 5 - 15 %
• Náborový příspěvek 30 000 Kč
Co budete dělat
• Kontrolovat vyráběné dílce dle technické dokumentace
• Měřit produkty opakované sériové výroby na 3D měřícím přístroji a konvenčními měřidly s přesností na tisíciny - váha kusů 0,2 - 20 kg s možností využití jeřábu
• Tvořit a upravovat měřící programy na 3D měření
• Spolupracovat při řešení reklamací a snížení zmetkovitosti
• Vytvářet protokoly o měření
Co požadujeme
• SŠ vzdělání v technickém (strojírenském) oboru
• 2 roky praxe na obdobné pozici
• Praxi v ovládání měřícího 3D zařízení (cca 650 typů dílců) včetně tvorby a úprav měřících programů
• Znalost práce s konvenčními měřidly - posuvná měřidla, hloubkoměry, mikrometry, dutinoměry, kalibry
• Znalost čtení výkresové dokumentace
• Dobrou znalost práce s MS Office a informačními systémy
• Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu - třísměnný provoz
Co je výhodou
• Jeřábnické a vazačské zkoušky
• Znalost práce s IS HELIOS

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, řešení bytové otázky, příspěvěk na životní a penzijní pojištění, volný vstup do zábavního parku Permonium

Detaily o pracovním místě:
Firma: STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o.
Okres Oslavany
Pracovní pozice Kontrolor 3D
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 - 36 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    29 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Oslavany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kontrolor 3D ve městě Oslavany? Pošlete svůj životopis firmě STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o. ještě dnes.