KONTROLA KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE
Středočeský kraj

POPIS POZICE:
Hledáme pečlivku, kontrolora kvality tělem i duší, který by rád pracoval v menším týmu, v čistém a klidném prostředí MIMO AUTOMOTIVE v Mnichově Hradišti.

Pokud se základně vyznáš ve výkresové dokumentaci, máš velikou VÝHODOU.
Vyrábíme zdravotní pomůcky a právě obsazujeme pozici:

KONTROLA KVALITY | MIMO AUTOMOTIVE | Mnichovo Hradiště.

Budeš pracovat s mikroskopem a měřící technikou na tří směnný provoz.

Pište, volejte. Těšíme se na Vás! :)

BENEFITY:
- 5 dní osobního volna nad rámec ZP
- 30% příplatky za noční směny
- Stravenky 100,-Kč
- Příspěvky na pojištění od 400,-Kč měsíčně

POŽADAVKY:
- základní znalost práce na PC
- manuální zručnost
- dobrý zrak
- pečlivost a samostatnost
- čtení výkresové dokumentace - VÝHODOU
- vzdělání technického směru - VÝHODOU

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Středočeský kraj
Pracovní pozice KONTROLA KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KONTROLA KVALITY - MIMO AUTOMOTIVE ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Středočeský kraj - nejbližší úřady práce