Konstruktér technik

Ostrava-město, Ostrava
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jízdní výhody (možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu)
    - Zvláštní prémie (Vánoční odměna, věrnostní odměna)
    - Jiné výhody (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport aj.)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC (velmi dobrá znalost v programech MS Office - Excel, Outlook)
    - Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
    - Práce s PC - internet a elektronická pošta
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel: , e-mail:
Požadujeme: velmi dobrou znalost práce v programech MS Office - Excel, Outlook, dobrá znalost sw Solid Works nebo Invertor, řidičský průkaz sk. B, nástup IHNED

Charakteristika povolání:
Vypracování projektů technických systémů. Zpracovávání projektové dokumentace. Konstrukční řešení zařízení a výrobků a navrhování nových modelů, vzorů, typů a výkresů nových výrobků. Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek. Zpracovávání popisek a návodů k používání. Určování rozměrových norem, norem jakosti materiálu apod. Vypracování projektových podkladů technologických zařízení. Vypracování konstrukčních řešení výrobků podle základních technických podmínek, parametrů a rámcových instrukcí. Provádění servisu a oživování zařízení. Vedení kolektivu techniků.

Náplň práce:
tvorba výkresové dokumentace dle platných norem, zpracovávání nových projektů, vývoj, provádění výpočtů, zpracovávání průvodní dokumentace k výrobkům, tj. technické podmínky, záruční podmínky, návody k obsluze, prohlášení o shodě apod. archivace rozpisek, seznamů náhradních dílů, protokolů o testování a další průvodní dokumentace k výrobkům.

Zaměstnanecké výhody:
příjemné pracovní prostředí a kolektiv, řadu firemních bonusů, motivující mzdu, Vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport, možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy, zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, firemní prostory převážně klimatizovány, získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky, možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: PKS servis spol. s r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Konstruktér technik
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 26. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konstruktér technik ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě PKS servis spol. s r.o. ještě dnes.