KONSTRUKTÉR/KA | junior
Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
V naší dynamicky se rozrůstající firmě hledáme do týmu konstruktérů nové kolegy!

Máš vystudované strojírenství nebo stavby na bázi dřeva?

Skvělé, tak pojď pracovat k nám!

Tvou náplní práce bude:
- navrhování konstrukce ze dřeva či z oceli (podle tvého zaměření)
- vytváření 2D dokumentace a 3D modelů
- komunikace a spolupráce s výrobou - můžeš tak přímo vidět, co jsi navrhl/a.

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- práce v dynamickém kolektivu
- možnost příležitostného home office
- závodní stravování
- Multisport karta
- jazykové vzdělávání

POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s praxí
- znalost AutoCAD a SolidWorks podmínkou
- AJ na komunikativní úrovni = budeš denně využívat

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihomoravský kraj
Pracovní pozice KONSTRUKTÉR/KA | junior
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 20. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KONSTRUKTÉR/KA | junior ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.