KONSTRUKTÉR/KA | až 65 000 Kč
Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
V naší dynamicky se rozrůstající firmě hledáme do týmu konstruktérů nové kolegy!

Máte zkušenosti s konstruováním v SolidWorks a angličtinu na profesionální úrovni?
Chcete být součástí společnosti, které záleží na work-life balance a rozvíjet se v odvětví, které se zabývá produktem, který slouží k nezapomenutelným zážitkům ve volném čase?

Zní to pohádkově? Vůbec ne! Přihlaste se na tento inzerát a přesvědčte se sami!

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- práce v dynamickém kolektivu
- možnost příležitostného home office
- závodní stravování
- Multisport karta
- jazykové vzdělávání

POŽADAVKY:
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- znalost AutoCAD a SolidWorks či jiného 3D softwaru podmínkou
- AJ na komunikativní úrovni = denní využití
- pečlivost a spolehlivost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihomoravský kraj
Pracovní pozice KONSTRUKTÉR/KA | až 65 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55 000 Kč - 65 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 20. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KONSTRUKTÉR/KA | až 65 000 Kč ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.