Javascript developer (60-90.000 Kč)
Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj

Náplň práce

  • FE pro vývoj aplikací na ICLOUD platformě
  • Kódování v JavaScript/TypeScript
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi a neustálý rozvoj
  • Vývoj v OS Linux, Windows, Mac
  • Komunikace a podpora uvnitř týmu

Požadujeme

  • Zkušenost min. 3 roky v Javascript/TypeScript
  • AJ na úrovni B1+ (min. čtení AJ textu)
  • Znalost ICLOUD
  • Chuť učit se, být inovativní, umět si stanovit priority

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu s možností remote/full home office
  • Příspěvky na kurzy AJ
  • Příspěvky na sportovní a kulturní akce v hodnotě 8.000 Kč/rok
  • Možnost vycestovat v rámci služebních cest
  • Moderní kancelářské prostory, relax zóny, fotbálek, občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové