Inženýr kvality - pozice je vhodná i pro absolventy
Plzeňský, Slaný

Pro mezinárodní společnost se skvělou firemní kulturou, která má závod ve Slaném, hledáme nového Inženýra kvality, který umí číst technickou dokumentaci a má zájem rozvíjet vztahy s dodavateli v oblasti kvality!

POPIS POZICE:
  • Rozvoj a udržování vztahů s dodavateli v oblasti kvality
  • Nasazování nástrojů řízení kvality u dodavatelů
  • Přenášení požadavků zákazníků na dodavatele
  • Řešení reklamací a nápravných opatření, včetně vyhodnocování jejich účinnosti a efektivity
  • Hodnoce výkonnosti dodavatelů
  • Vzorkování dílů
  • Odpovědnost za provádění auditů u dodavatelů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality jsou velmi vítány
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost čtení technické dokumentace

NABÍZÍME:
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • 13.mzda
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištní
  • Další možnosti vzdělávání
  • Kafeterie
  • Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi
  • Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá
  • Příjemná firemní kultura, ve které je každý jednotlivec důležitý

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Slaný
Odvětví práce Výroba a vývoj
Pracovní pozice Inženýr kvality - pozice je vhodná i pro absolventy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Slaný - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr kvality - pozice je vhodná i pro absolventy ve městě Slaný? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Slaný - Výroba a vývoj
Slaný - nejbližší úřady práce