INŽENÝR KVALITY | LIBEREC
Liberecký kraj

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti v oblasti kvality? znáte prostředí automotive? Domluvíte se dobře anglicky?

Pak se nám přihlaste na pozici
INŽENÝR KVALITY

Náplň práce:
- spolupráce se zákazníkem
- řešení reklamací
- vydávání rozhodnutí o shodných a neshodných výrobcích
- tvorba kontrolních plánů
- provádění auditů - výrobku, procesu
- řízení reklamací, týmu 8D a implementace nápravných opatření
- reporting, příslušná administrativa
- zodpovědnost za kvalitu dodávaných dílů

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky 80 Kč/den
- po ZD multisport karta, vitamínové balíčky, poukázky do bazénu, na masáže, do ZOO, na sportovní utkání...
- jazykové kurzy Aj hrazené zaměstnavatelem - v rámci pracovní doby

POŽADAVKY:
- min. SŠ technického směru
- praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
- komunikativní angličtina (min. B1+)
- znalost norem pro automotive (IATF 16 949) a kvalitativních nástrojů
- organizační a komunikační dovednosti
- zkušenost s prováděním auditů výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Liberecký kraj
Pracovní pozice INŽENÝR KVALITY | LIBEREC
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INŽENÝR KVALITY | LIBEREC ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Liberecký kraj - nejbližší úřady práce