Inženýr /ka kvality

Jihlava, Třešť
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 45 000 - 60 000 Kč/měsíc

Chcete posílit náš tým? Hledáme kolegu/yni na pozici INŽENÝR KVALITY. Vhodný kandidát, by měl mít zkušenosti z oblasti kvality výrobní firmy, má rád zodpovědnost a pocit dobře odvedené práce. Nemusí mít vedoucí zkušenosti, ale cítí se na to, že by mohl řídit tým lidí (do budoucna možné povýšení na manažera kvality). Toto pracovní místo vyžaduje přirozenou autoritu a komunikační dovednosti.

Jaká je náplň práce na tomto místě?
Jsme auditovaní na systémy IATF, ISO 9001, 14001. Přesto bychom rádi změnili náš pohled na vedenou dokumentaci a optimalizovali ji. Tato práce je výzvou pro člověka, který by se rád podílel na vzniku nových procesů a jejich zavádění.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:
o tvorba a udržování řízené dokumentace firmy
o implementace nových požadavků norem (zejména IATF, 9001, 14001, 45001,…)
o pravidelné provádění interních auditů a vedení či aktivní účast na zákaznických auditech
o monitorování, posuzování kvality během výroby a řešení reklamací se zákazníkem
o komunikace se zákazníkem
o spolupráce při stanovování standardů kvality
o posuzovaní abnormality a odchylky výrobků
o zpracovávání zákaznické reklamace a reklamace závod - závod
o vystavování reklamace dodavatelům
o poskytování podpory kolegům v oblasti kvality a spolupracování při řešení reklamací.

Jakého člověka hledáme?
Tato práce vyžaduje technicky založeného člověka a dobrou jazykovou vybaveností.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:
o min. SŠ vzdělání technického zaměření
o anglický jazyk - komunikativně (komunikace se zákazníky)
o orientaci v technické dokumentaci na velmi dobré úrovni
o znalost metodiky APQP, PPAP, nástroje kvality
o samostatnost, zodpovědnost.

Co Vám u nás nabízíme?
Mzdu dle zkušeností a praxe.
Odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).
Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.
Náborový příspěvek 20 000,- Kč.

Benefity:
o 5 týdnů dovolené
o dotované závodní stravování
o příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
o příspěvek na dopravu do zaměstnání
o možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
o zvýhodněné telefonní tarify O2
o věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
o další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

První kontakt osobně v čase 8:00-15:00 hod., e-mailem nebo telefonicky v čase po-pá 7:00-15:30 hod.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: MGG Třešť s.r.o.
Lokalita: Třešť
Pracovní pozice: Inženýr /ka kvality
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Třešť - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr /ka kvality ve městě Třešť? Pošlete svůj životopis firmě MGG Třešť s.r.o. ještě dnes.