INŽENÝR/INŽENÝRKA PRO VÝVOJ A VÝZKUM
ČR, Lutín (Olomouc), Olomoucký kraj, Lutín

Obsah inzerátu

Co jsme zač? V Edwards vyrábíme vakuové vývěvy a jsme na to hrdí. A abychom mohli být hrdí právem, snažíme se produkty a jejich výrobu neustále zdokonalovat. Na vývoj a inovaci produktů v oblasti vědeckého využití vakuových technologií se soustředí tým Petr Šmérka, kde pracuje 43 lidí. Někteří mají na starosti zákaznickou technickou podporu, část řeší inovace stávajících produktů a další zase pracují na vývoji produktů zcela nových.

Popis pozice

Vašim hlavním úkolem na pozici R&D Engineera bude vývoj nových produktů, spolupráce na ochraně Vašich nápadů v patentovém řízení, implementace vyvinutých produktů do sériové výroby, následné zlepšování produktu po technické stránce a odborná podpora výroby.


Jak se zapojíte?
 • Čeká vás výzkum a vývoj, kde plně využijete své vzdělání, a můžeme Vám garantovat, že si ho budete muset i rozšířit. Jako firma Vás v tom podpoříme - část Vaší pracovní doby je určena ke školení a sebevzdělávání.
 • Zažijete ten úžasný pocit, kdy z úvodního bastlení prototypů přes návštěvy slepých uliček spolu s kolegy vytvoříte produkt, který půjde do celého světa.
 • V oblasti vakuové techniky nelze ustrnout, proto s předáním do sériové výroby čeká další fáze a to je posouvání hranic technických možností vývěv, takzvané kontinuální zlepšování produktu.
 • Murphyho zákony jsou neúprosné, když se něco může pokazit, tak se to pokazí - na Vás potom bude analyzovat a hledat řešení technických problémů ve výrobě.
 • V návaznosti na návrh zlepšení může dojít k třeba k implementaci konstrukčních změn a s tím pak souvisí změny nejen ve výrobních procesech, ale i poptávka nového dílu nebo jiné změny u dodavatelů. To už nebude přímo na Vás, ale pomůžete s tím kolegům v oddělení nákupu.


Požadujeme:

Koho hledáme?
 • Ideální kandidát/kandidátka má praxi ve strojírenské společnosti na technické pozici. Šanci dáme ale i absolventům/absolventkám VŠ technického směru (strojírenská technologie, konstrukce apod.)
 • Ať už s praxí nebo bez, potřebujete výborný technický background.
 • Budete v kontaktu s kolegy v zahraničí, potřebujete se tedy domluvit anglicky.


Nabízíme

Co Vám nabízíme?
 • Flexibilní pracovní dobu - pokud jste ranní ptáče, přijďte na 6, ale klidně můžete začít v 9 hod.Občas můžete sbalit notebook a pracovat z domu.5 týdnů dovolenéPřispějeme Vám na penzijní připojištění, a to až 2000 Kč měsíčně.Na stravenkovou kartu dostanete 150 Kč za odpracovaný den, jestli ji využijete na oběd nebo nákup v supermarketu už je na Vás.Můžete si vybrat, jestli budete chtít příspěvek na rekreační aktivity ve výši 4000 Kč ročně nebo měsíční příspěvek na Multisport kartu.Roční bonus, který Vás potěší v březnu následujícího roku.Kvůli nemoci nemusíte hned běžet k lékaři, ale můžete si vzít až 3 sick days a co nevyčerpáte, proplatíme.Širokou nabídku vzdělávání a kurzy angličtiny.


Proč pracovat u nás

Ve společnosti Edwards se domníváme, že vždy existuje nějaká lepší cesta. Naši zaměstnanci mají spousty nápadů. Jsou kreativní, inovativní a posouvají technologické hranice dál: každý den, bez ohledu na to, v které části světa působí. Společnost Edwards patří ke špičce v oboru nových technologií a výzkumu nových produktů, které mají dopad na každodenní život všech lidí na planetě. Zajímavější už to nebude!

Najímáme pracovníky, kteří nejen že chovají vášeň k inovacím, ale musí být také schopni uvádět své nápady v život prostřednictvím spolupráce s podobně naladěnými osobami v prostředí, které usnadňuje podporu a začlenění.

Takže ať už máte mnohaleté zkušenosti nebo jste úplně na začátku, proč se nepřipojit k týmu Edwards a nestát se součástí našeho budoucího růstu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Edwards, s.r.o.
Okres Lutín
Pracovní pozice INŽENÝR/INŽENÝRKA PRO VÝVOJ A VÝZKUM
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 3. 2023
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    43 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

 • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
  Nové nabídky práce každý den
  Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
  Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
  Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
  Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
  Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
  Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
  Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
  Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
  Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
  Chci se registrovat
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Lutín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INŽENÝR/INŽENÝRKA PRO VÝVOJ A VÝZKUM ve městě Lutín? Pošlete svůj životopis firmě Edwards, s.r.o. ještě dnes.