HYDRAULIKÁŘ
Liberecký kraj

POPIS POZICE:
Právě obsazujeme novou pozici "HYDRAULIKÁŘ" pro společnost v Libereckém kraji, tak neváhej a ozvi se!

Náplň práce:

- kontrola a údržba elektrických/strojních zařízení (např. tlakových licích strojů a ostřihovacích lisů
- odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách
- provádění preventivních kontrol strojů a zařízení
- orientace v hydraulických a pneumatických schématech

BENEFITY:
- bonus za plnění hospodářského výsledku
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- bonus za odpracované roky
- příspěvek na stravování
- vzdělávací školení a jazykové kurzy

POŽADAVKY:
- SOU technického zaměření
- praxe min. 2 roky (automotive výhodou)
- základní znalost hydraulických systémů, svářečský průkaz (sváření el. obloukem) výhodou
- technické znalosti a myšlení
- zodpovědný přístup k práci, flexibilita a ochotu učit se nové věci
- schopnost pracovat v týmu a ve směnném režimu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Liberecký kraj
Pracovní pozice HYDRAULIKÁŘ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HYDRAULIKÁŘ ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Liberecký kraj - nejbližší úřady práce