Hledáme šikovného skladníka s platným průkazem - Triangle zóna
Ústecký, Velemyšleves

Hledáme šikovné a zkušené kandidáty na pozici skladník/zásobovač do 3 směnného provozu.

POPIS POZICE:

– Práce ve skladu - příjem a výdej zboží, práce se scannerem

– Řízení VZV a běžná údržba stroje

- obskuha paletových vozíků

– zásobování výrobních linek

– Zapisování dat do tabulek

PROFIL KANDIDÁTA:

- zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

- spolehlivost, fyzická zdatnost a manuální zručnost

- ŘP sk. B

- platný průkaz na VZV podmínkou

- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

NABÍZÍME:
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní akce
  • 5 dní dovolené navíc
  • penzijní připojištění
  • a spousta dalších benefitů

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Velemyšleves
Odvětví práce Doprava a logistika
Pracovní pozice Hledáme šikovného skladníka s platným průkazem - Triangle zóna
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    37 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Velemyšleves - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme šikovného skladníka s platným průkazem - Triangle zóna ve městě Velemyšleves? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Velemyšleves - Doprava a logistika
Velemyšleves - nejbližší úřady práce