Hledáme brigádníky na noční doplňování - Liberec
Liberec

Náplň práce:

příjem a výdej zboží

doplňování zboží

kontrola a následné skenování zboží

komunikace s vedoucími

Směny: Ranní, odpolední, noční

Nabídka: Nabízíme:

dlouhodobou a stabilní brigádu

možnost záloh

nástup ihned

mzda 117,– hod.

Požadavky: Hledáme spolehlivé, pracovité a učenlivé brigádníky na pozici –doplňovač zboží do supermarketu v Liberci. Nástup možný ihned!

Požadujeme:

čistý rejstřík trestu

věk min. 18 let

potravinářský průkaz

spolehlivost + pracovitost

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABZAKOVO spol.s.r.o. - Hradec Králové
Okres Liberec
Pracovní pozice Hledáme brigádníky na noční doplňování - Liberec
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 117 Kč hodinu
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme brigádníky na noční doplňování - Liberec ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě ABZAKOVO spol.s.r.o. - Hradec Králové ještě dnes.
Liberec - nejbližší úřady práce