Gumárenský průmysl v Otrokovicích - OPERÁTOR/KA gumař/ka, až 31 000 Kč
Otrokovice, Otrokovice

Náplň práce:

  • obsluha vytlačovací linky
  • obsluha řezaček gumy
  • tvým úkolem bude dle pokynů nadřízeného zajistit plynulou výrobu pneumatik

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • manuální zručnost
  • práce ve 4 směnném provozu (včetně některých víkendů v měsíci)

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mzda 24.000 – 31.000 Kč/měsíc
  • 25 dní dovolené
  • Příplatky (neděle 50 Kč/hod, noční 30 Kč/hod, odpolední 10 Kč/hod)
  • možnost ubytování
  • místo výkonu práce Otrokovice
  • nástup možný IHNED