• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    2

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jízdní výhody

    Podnikové stravování

    Dovolená navíc

    Jiné výhody

  • Nabízená mzda:
    26 000 - 36 000 Kč/měsíc
Frézaři
Ratiboř

FRÉZAŘI
POŽADUJEME: SŠ, VŠ vzdělání technického směru.
Samostatný a systémový přístup při řešení úkolů. Praxe na obdobné pozici.
NÁPLŇ PRÁCE: Zodpovědnost za nastavení stroje na základě technických podkladů. Sestavení nástrojů a parametrů řezu pro obrábění materiálu. Evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce. Provádění kontrolních měření výrobků.
NABÍZÍME: Zázemí podniku ve skupině. 5 týdnů dovolené. Pracovní oděv a obuv. Mzdové ohodnocení dle kvalifikace a pracovních zkušeností. Příspěvek na stravování. Závodní stravování. Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč každý měsíc. Příspěvek na dopravu 3 Kč/km. Příplatky za přesčasy, za práci v sobotu a v neděli a noční příplatky. Odborná školení, zvyšování kvalifikace. Přátelský kolektiv. Stabilní zaměstnání. Týdenní pracovní fond 37,5 hodin. Náborový příspěvek 5.000 Kč.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Martina Jančíková, tel.: +420 739 056 303, nebo emailem na adresu: martina.jancikova@prometgroup.eu

Detaily o pracovním místě:
Firma: PROMET PREFIX s.r.o.
Okres Ratiboř
Pracovní pozice Frézaři
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 000 - 36 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 5. 9. 2021
Ratiboř - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Frézaři ve městě Ratiboř? Pošlete svůj životopis firmě PROMET PREFIX s.r.o. ještě dnes.
Ratiboř - nejbližší úřady práce