• Směnnost
    Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PCEkonomika - fakturaceEkonomika - účetnictví a daňové evidence
  • Jazyky:
    Angličtina - Pasivní (základní znalost)
  • Nabízená mzda:
    22 000 - 26 000 Kč/měsíc
Fakturant/ka
Nový Jičín

z: 22.11.2021
Požadujeme:
- ÚSO ekonomického směru,
- pokročilá znalost práce na PC - MS Office,
- základní znalost účetnictví a zákona o DPH,
- základní znalost AJ, pečlivost, samostatnost, důslednost,
- 2-letá praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
Náplň práce: fakturační činnost, ostatní administrativní činnost
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, ostatní zam. benefity
Kontakt: Goláňová Kateřina, písemně na e-mail: personalni@alliumagro.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: ALLIUM AGRO s.r.o.
Okres Nový Jičín
Pracovní pozice Fakturant/ka
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 - 26 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Nový Jičín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Fakturant/ka ve městě Nový Jičín? Pošlete svůj životopis firmě ALLIUM AGRO s.r.o. ještě dnes.
Nový Jičín - nejbližší úřady práce