ŘIDIČ/ŘIDIČKA STŘÍDAČ

Chýně

O nás:

  • O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost zabývající se komplexními logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky
  • Jsme jedním z největších lídrů na trhu logistiky
  • Vznikli jsme v roce 1990 jako malá rodinná firma, a ačkoliv se neustále rozrůstáme, rodinnou atmosféru si zachováváme i nadále
  • Rosteme formou akvizic společností o 1-2/ročně
  • Za posledních 5 let jsme hlavně formou akvizic zdvojnásobili náš obrat na více než 2 mld. Kč

Náplň práce:

  • Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého ŘIDIČE/ŘIDIČKU – střídače
  • Na mezinárodní dopravu, který má tuto práci rád se vším, co k ní patří
  • Víkendy volné nebo adekvátně dny, akceptuji i např. týden v práci, týden doma, nebo 2 týdny v práci a 2 týdny doma
  • Volno dle Vaších požadavků
  • Místo výkonu práce po celé České republice, podle místa Vašeho trvalého bydliště. (pobočky, Chýně, Lysá nad Labem, Chlumec nad Cidlinou, Dvůr Králové, Otrokovice)

Co od vás očekáváme:

  • Řidičské oprávnění sk. C+E
  • Digitální kartu do tachografu
  • Dopravně psychologické vyšetření
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost a ohleduplnost
  • Schopnost orientovat se na mapě
  • Slušnost vůči našim zákazníkům
  • Praxe v oboru výhodou, ale rádi Vás zaučíme
  • Zájem o profesi, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příjem mzdy návaznosti za odpracované dny
  • Odměny za ekonomický styl jízdy
  • Peníze v pravidelném výplatním termínu
  • Stabilní práci, kterou naučíme
  • Zázemí stabilní rodinné firmy působící na trhu více jak 30 let
  • Stáří vozového parku do tří let
  • Pravidelně obnovujeme a rozšiřujeme náš vozový park
  • Férové jednání, přátelský kolektiv, dispečink 24/7
  • Odměna za každého u nás zaměstnaného kolegu
  • Příspěvek na penzijní pojištění, motivační systém, bonusy
  • T – Mobile Benefit sleva na mobilní tarify i pro Vaši rodinu

Detaily o pracovním místě:
Firma: O.K. Trans Praha spol. s r.o.
Lokalita: Chýně
Pracovní pozice: ŘIDIČ/ŘIDIČKA STŘÍDAČ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 2. 2023
Odpovědět na inzerát    117 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Chýně - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČ/ŘIDIČKA STŘÍDAČ ve městě Chýně? Pošlete svůj životopis firmě O.K. Trans Praha spol. s r.o. ještě dnes.