Eshopař / Marketér
Blansko

Náplň práce

komunikace s dodavateli software řešení (reportování nesprávné funkcionality)
komunikace s naším infocentrem a zákazníky (návrhy na zlepšení v marketingu a custommer care)
aktualizace obsahu webu (často kladených dotazů, mimořádných oznámení, volných prac.pozic)
tvorba obsahu newslettrů (textace, výběr obrázků z databanky)
občasně tvorba blogů
koordinace marketingových agentur
koordinace distribuce marketingových materiálů
správa obsahu na soc.sítích

Benefity

znalosti v oblasti online/offline marketingu
základní znalosti v oblasti úprav textů na webu (v html)
základní znalost jakéhokoliv grafického programu (změna velikosti, orientace, ořezání obrázků)
cizí jazyk (NJ, AJ)

Předpoklady

aktivní zkušenost s psaním textů a vytvářením obsahu
schopnost práce v týmu a zároveň samostatný a iniciativní přístup k práci

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na e-mail:
kariera@genesis-eshop.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Eco Face s.r.o
Okres Blansko
Odvětví práce IT analytik
Pracovní pozice Eshopař / Marketér
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Blansko - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Eshopař / Marketér ve městě Blansko? Pošlete svůj životopis firmě Eco Face s.r.o ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Blansko - IT analytik
Blansko - nejbližší úřady práce