Elektromechanik- ústí nad Labem

Ústecký kraj

Náplň práce

Hledáme spolehlivého a zkušeného elektromechanika, který se připojí k našemu týmu. Pokud máš zkušenosti s opravami strojů s elektrickým nebo PLC řízením, prováděním preventivních prohlídek a drobnými opravami mechanických částí a nevadí ti 3 směnný provoz, můžeš být právě ty tím, koho hledáme.
  • Samostatné provádění oprav strojů s elektrickým nebo PLC řízením
  • Provádění preventivních prohlídek strojů
  • Drobné opravy mechanických částí strojů
  • Zajištění celkové údržby budovy
  • Práce ve 3 směnném provozu ( R O N )
  • Požadujeme

  • Absolvent SOU nebo SŠ v oboru mechanik, elektronik, mechatronik
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Odbornou způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. §6 (výkon činnosti na elektrických zařízeních a v elektrotechnice)
  • Dobrou orientaci ve slaboproudé elektrotechnice
  • Nabízíme

  • Atraktivní tarifní mzdu + variabilní odměnu, kterou vyplácíme 2x ročně ve výši 50% průměrného měsíčního výdělku
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost stravování v naší závodní jídelně již od 27 Kč
  • Příležitost účastnit se vzdělávacích kurzů
  • Firemní akce pro zaměstnance, které budou povzbuzovat týmovou spolupráci
  • Příjemnou pracovní atmosféru, stabilní tým a podporu ze strany vedení společnosti
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvky na rekreace, dětské aktivity a další výhody z našeho sociálního fondu
  • Program "Zdravá firma" a podporu péče o zdraví našich zaměstnanců
  • Zázemí moderního závodu v mezinárodním koncernu
  • Možnost nástup ihned

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Ústecký kraj
    Pracovní pozice: Elektromechanik- ústí nad Labem
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč
    Nabídka přidána: 27. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromechanik- ústí nad Labem ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.