Elektromechanik na 2 směny + 13. plat!
Pardubický kraj, Pardubický kraj

Náplň práce

Hledám zručného elektromechanika pro výrobní stroje - stabilní zázemí, spousta benefitů a žádné noční směny! Na pozici Vás zaučíme, z Vaší strany je nutná chuť do práce, ochota se vzdělávat, pečlivost a aktivní přístup - vhodné i pro šikovného absolventa! Náplň práce: - údržba strojů a výrobních linek (elektro i mechanika) - opravy strojního vybavení (rozvodové skříně, pojistky atd.) - instalace a uvádění nových strojů do provozu

Požadujeme

elektrotechnické vzdělání
- vyhláška 50 (alespoň par. 5)
- orientace v elektrodokumentaci
- praxe na obdobné pozici (i brigádně)

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení (fixní a bonusová složka)
- stabilní práci bez nočních směn
- odměny za docházku, pracovní pohotovost...
- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
- příspěvek na penzijko, hrazenou pojistku "na blbost"
- 13. plat
- plně hrazené kurzy a další vzdělávání

Zaujala Vás nabídka? Zašlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení!