Zpět na vyhledávání práce    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Elektrokonstruktér

Máte rádi výzvy v podobě náročných projektů v oblasti elektroprojekce? Chcete být součástí nově tvořeného týmu specialistů, kteří převezmou velkou zodpovědnost a pravomoce z mateřské společnosti mezinárodní automotive firmy? Máte již praxi ve vývoji a konstrukci, tak právě pro Vás je určena pozice:

ELEKTROKONSTRUKTÉR

Náplň práce:

- vývoj a konstrukční návrh nových produktů v oblasti automotive

- projekce a vývoj testovacích přípravků

- zodpovědnost za tvorbu výkresové dokumentace

- komunikace s ostatními odděleními společnosti

- reporting

Nabídka: Benefity:

stravování 55%

týden dovolené navíc

flexipassy v hodnotě 800 Kč/měsíc

penzijní připojištění

příspěvek na dopravu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Požadavky: - vzdělání elektrotechnického směru

- komunikativní znalost NJ nebo AJ

- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

- platná vyhl. 50/§10

- znalost systému Eplan Electric velkou výhodou

- praxe v konstrukci strojů řízených PLC

- samostatnost a aktivita

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment Olomouc
Okres
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Elektrokonstruktér
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2020