Elektro technik řídících systémů

Třebíč

Máte elektro vzdělání, domluvíte se anglicky (min. B1) a baví vás oblast motorů, řídících systémů? Do středně velké výrobní firmy hledáme posilu elektro týmu. Výhodou znalost ComAp, spalovacích motorů a programování. Různorodá práce, fajn peníze a odměny, firemní mobil a notebook, home office ad hoc.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Poskytovat technickou podporu pro řídící systém jednotek dálkovým připojením k zákazníkovi
  • Poskytovat podporu firemním zkušebním technikům v oblasti funkcí řídících systémů
  • Komunikovat s dodavateli (též zahraničními)
  • Zadávat požadavky na nové funkce řídících systémů
  • Testovat nové programové vybavení řídících systémů
  • Zajišťovat technickou podporu servisního oddělení u zákazníka (po telefonu, případně osobně – 10%)
  • Zajišťovat technickou podporu obchodního úseku skrze technické požadavky a normy

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Tvůrčí a rozmanitou práci ve stabilní společnosti
  • Zázemí stabilní středně velké společnosti
  • Zajímavý plat + měsíční prémie
  • Home office ad hoc
  • Roční odměny
  • Mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • 25 dní dovči
  • 3 dny sick days
  • Služební cesty i do zahraničí (ca. 5-10% náplně práce)
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Výhodný mobilní tarif
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: region Třebíč

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Lokalita: Třebíč
Pracovní pozice: Elektro technik řídících systémů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 12. 2022
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektro technik řídících systémů ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.