ELEKTRIKÁŘ | vyhláška 50 § 6
Kraj Vysočina, Humpolec

POPIS POZICE:
Nevadí ti práce na 2 směny? Baví tě elektro údržba strojů a zařízení ve výrobě? Jsi týmový hráč a vyhláška 50 § 6 je u tebe prostě základ?

Pak naše výrobní společnost potřebuje právě tebe!

Jeslti jsi zvědavý a splňuješ podmínky, napiš, rádi tě v našem týmu přivítáme!

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené (po 1 odpracovaném roce)
- pružná pracovní doba
- stravenky
- docházkový bonus 1.000 Kč

POŽADAVKY:
Naše požadavky:

- elektro vzdělání
- platná vyhláška 50 § 6
- ochota práce v nepřetržitém režimu (12h směny)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Humpolec
Pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ | vyhláška 50 § 6
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32 000 Kč - 36 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    74 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Humpolec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTRIKÁŘ | vyhláška 50 § 6 ve městě Humpolec? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.