Elektrikář
Ústecký kraj

POPIS POZICE:
Pro výrobní závod v průmyslové zóně Triangl obsazujeme pozici Elektrikář !

Vaší náplní práce bude především:

*Zodpovědnost za nastavení, údržbu a opravy výrobního zařízení (automatizovaná pracoviště)
*Provádění preventivní a prediktivní údržby
*Odhalování výrobních problémů, jejich analýza a odstraňování příčin
*Navrhování technických řešení, modifikací a zlepšování

BENEFITY:
*Odměna za splnění fondu pracovní doby

*Příspěvek na dojíždění

*Příspěvek na volnočasové aktivity

*13. mzda vyplácena pololetně

*Motivační finanční ohodnocení (výkonnostní bonusy)

*Dovolená nad rámec zákoníku práce

*Dotované závodní stravování

POŽADAVKY:
*Výuční list (vyučen v oboru elektro)
*vyhláška 50 §6
*Orientace v technické dokumentaci
*Samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost
*Týmový hráč

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Ústecký kraj
Pracovní pozice Elektrikář
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 7. 2022
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektrikář ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.