ELEKTRIKÁŘ okr. Mladá Boleslav (až 35.000 Kč)
Středočeský kraj, Středočeský kraj

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření a praxi na pozici elektrikáře ve výrobě? Chcete se stát součástí stabilní společnosti?

Tak hledáme právě vás!

Přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

ELEKTRIKÁŘ okr. Mladá Boleslav

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • údržba svařovacích strojů ve výrobě
  • řešení poruch strojů ve výrobě
  • práce s technickou dokumentací

CO POŽADUJEME?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 5
  • ochotu pracovat na 12h směny
  • praxe - výhodou

CO NABÍZÍME?

  • týden dovolené navíc
  • nástupní bonus ve výši 25 000 Kč
  • stravenky
  • příspěvek na životní pojištění
  • možnost kariérního růstu
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • nástup IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: okr. Mladá Boleslav