ELEKTRIKÁŘ - NÁSTUP DO KMENE!
Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou

POPIS POZICE:
Máte výuční list v oboru elektrikář nebo elektronik a vyhlášku 50? Jste ochotný pracovat na 12h směny? Ať už jste zkušený člověk z oboru či absolvent elektro, přihlaste se nyní na pozici:

ELEKTRIKÁŘ s NÁSTUPEM DO KMENE!

Co Vás čeká?

* Údržba a opravy vstřikovacích lisů
* Opravářské práce na elektroinstalacích
* Objednávání náhradních dílů
* Vedení záznamů o prováděných akcích v PC
* Spolupráce se servisními techniky dodavatelů technologií

BENEFITY:
Nabízíme:
* 13. a 14. plat
* Stravenky - 100 Kč/den
* Příspěvek v rámci programu pro zdraví - 600 Kč
* Permanentky na kulturní a sportovní akce
* plat dle zkušeností, dohodou

POŽADAVKY:
- Min. SOU - elektrikář / elektronik
- Vyhláška č. 50 podmínkou (pokud ji máte propadlou, zajistíme obnovení)
- Ochota práce v nepřetržitém provozu - 12h směny
- Nástup přímo do kmene!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jablonec nad Nisou
Pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ - NÁSTUP DO KMENE!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 Kč - 45 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 3. 1. 2023
Odpovědět na inzerát    32 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jablonec nad Nisou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTRIKÁŘ - NÁSTUP DO KMENE! ve městě Jablonec nad Nisou? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.