ELEKTRIKÁŘ do výroby

Rakousko

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme  ELEKTRIKÁŘE do výroby  !

Město:  Horní Rakousko

Náplň práce: zapojování el.káblů, elektronika

Požadujeme:

  • Praxe v oboru provozní elektrikář nutná
  • Vyučení v elektrotechnickém oboru výhodou
  • Komunikativní znalost německého jazyka nutná !!!
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • Ochota pracovat v 1- 2 směnném provozu !
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Mzda: od 2500 – Euro čistého / měsíčně
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost
  • Velké diety ve výši 26,40 EUR
  • Příspěvky na bydlení ve výši 15 EUR (
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

Detaily o pracovním místě:
Firma: pi-jobs GmbH
Lokalita: Práce v Rakousku
Pracovní pozice: ELEKTRIKÁŘ do výroby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 3.000 – 3.200 €
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů