Elektrikář

Bojkovice

Co budete dělat?

  • Preventivní prohlídky přístrojů a zařízení a budete předcházet poruchám a výpadkům ve výrobě
  • Odstraňovat závady, které vzniknou, v co nejkratším čase a v požadované kvalitě
  • Podporovat nepřetržitou výrobu, odstraňovat elektrické poruchy na výrobních linkách, aby se zamezilo prostojům výrobních zařízení

Jako dovednosti potřebujete?

  • Ideálně máte pracovní zkušenosti a středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Vyznáte se v technické dokumentaci a orientujete se v nařízení NV 194/2022Sb.
  • Pečlivost a k práci přistupujete zodpovědně
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu – 12hodinové směny

Proč jsme rádi součástí MORAVIA CANS?

  • Každý nováček je kompletně zaškolený a umožňujeme další kariérní postup
  • Rozpis směn známe předem a můžeme si tak plánovat volný čas
  • Nadstandartní mzda je vždy férová a každý rok ji valorizujeme, k tomu dostáváme roční prémie
  • Máme příjemný systém benefitů Cafeterie, kde si každý vybírá odměnu podle sebe
  • Obědy v závodní jídelně máme dotované
  • 5 týdnů dovolené je super
  • Dostáváme odměny za dodržení fondu pracovní doby
  • Za doporučení nového kolegy dostáváme bonus
  • Dostáváme odměny na Vánoce nebo k významným životním událostem

Jak probíhá výběrové řízení?

Přihlaste se na nabídku. My se Vám ozveme a probereme podrobnosti. Výběrové řízení má 1 kolo. Prohlédnete si výrobu a setkáte se s vedoucím a mistrem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Cafeterie
  • Zaměstnanecké půjčky

Detaily o pracovním místě:
Firma: MORAVIA CANS a.s.
Lokalita: Bojkovice
Pracovní pozice: Elektrikář
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 47000-52500 Kč
Nabídka přidána: 23. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Bojkovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektrikář ve městě Bojkovice? Pošlete svůj životopis firmě MORAVIA CANS a.s. ještě dnes.