DWH Specialista pro významnou společnost

Slaný

Nabídka:

Požadavky: Máte praxi v datech a baví Vás datová analýza, datové sklady a jejich optimalizace? Máte smysl pro kontrolu vlastní práce a jste zodpovědný? Pokud ano, tak na pozici DWH Specialista hledáme právě Vás!

Jaká by byla náplň práce?

   •  Spolupráce na vývoji a údržbě datového skladu v jazyce T-SQL

   •  Konzultace s interními klíčovými uživateli a vedením, podpora v rozvoji skupinového reportingu

   •  Příprava a prezentace výstupů pro klíčové uživatele a vedení společnosti

   •  Hlavní zaměření na práci s datovým skladem (T-SQL) a Power BI (DAX)

Co budete ideálně potřebovat?

   •  Relevantní praxe (alespoň 2 roky)

   •  Bude se hodit dobrá znalost SQL - programování, databáze, dotazy

   •  Zkušenost s Power BI (např. tvorba reportů)

   •  Schopnost pracovat s VisualStudiem a DevOps a vytvářet ETL proces a mapování dat z různých zdrojů

   •  Komunikativní angličtina, čeština je samozřejmostí

   •  Schopnost pracovat samostatně a analytické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout?

   •  Jedinečnou příležitost pracovat v mezinárodně úspěšné společnosti

   •  Práci na mezinárodních projektech a aktivní využití angličtiny

   •  5 týdnů dovolené a 3 sick days

   •  Možnost práce z domova

   •  Celou řadu zaměstnaneckých benefitů (firemní školka, kafetérie, jazykové a odborné vzdělávání, stravenky/závodní stravování, MultiSport karta, penzijní připojištění, roční bonus a další)

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Slaný
Pracovní pozice: DWH Specialista pro významnou společnost
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Slaný - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici DWH Specialista pro významnou společnost ve městě Slaný? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.