Disponent dopravy / Transport planner - Česká Lípa

Česká Lípa, Česká Lípa

Náplň práce

• Jste komunikativní a máte rádi samostatnou práci?
• Chcete pracovat ve firmě i oboru s dlouhou tradicí?
• Jste připraveni přijmout nové pracovní výzvy?

POJĎTE PRACOVAT DO NAŠEHO TÝMU V ČESKÉ LÍPĚ NA POZICI DISPONENT DOPRAVY
Vybraný / á uchazeč / ka bude po zaškolení odpovědný za komunikaci se zákazníkem
a optimální zajištění průběhu přeprav.

Benefity

Nabízíme:
- možnost profesního uplatnění a růstu ve stabilní a silné mezinárodní společnosti
- zajímavou a kreativní práci
- motivační individuální i týmové mzdové hodnocení
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky na kulturu, sport nebo cestování, příspěvky na pojištění, týden dovolené navíc, home office, firemní společenské akce atd.)
- příjemné pracovní prostředí
- profesionální, spolehlivý a stabilní tým

Předpoklady

Požadujeme:
- min. SŠ s maturitou, absolventi i zkušení jsou vítáni
- znalost AJ komunikativně
- znalost práce na PC a orientace na internetu
- radost z komunikace s týmem i se zákazníky (časté telefonování)
- potřebné jsou organizační schopnosti, samostatnost a časová flexibilita

Informace o náboru

Životopisy, prosím, posílejte na kariera@ewals.cz.
Výběrové řízení je dvoukolové.
Nástup je ideálně co nejdříve, respektive dle dohody.

Detaily o pracovním místě:
Firma: EWALS CARGO CARE spol. s .r.o
Okres Česká Lípa
Odvětví práce Disponent
Pracovní pozice Disponent dopravy / Transport planner - Česká Lípa
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 8. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Disponent dopravy / Transport planner - Česká Lípa ve městě Česká Lípa? Pošlete svůj životopis firmě EWALS CARGO CARE spol. s .r.o ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Česká Lípa - Disponent