DISPEČER – OPERÁTOR ŘÍZENÍ TEPELNÝCH SÍTÍ A ZDROJŮ

Třebíč

Popis pracovní pozice

  • řízení dodávek tepla a systému tepelných sítí
  • operátorský dohled a řízení provozu tepelných zdrojů
  • nepřetržitý směnný 12ti hodinový provoz
  • Místo výkonu – Třebíč

Požadavky na zaměstnance

  • ÚO nebo SŠ elektro, praxe výhodou (není podmínkou)
  • vyhláška 50/1978 Sb.; § 5, 6 pro práce elektro
  • znalost práce na PC (excel, mailová komunikace)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 100% zaškolení, případné doplnění vzdělání v oboru elektro
  • příspěvek na stravování (závodní stravování)
  • firemní tarif pro vaše mobilní číslo
  • nadstandardní pracovní pomůcky včetně ošacení
  • zvýhodněný bankovní účet
  • relaxační příspěvek
  • nástup možný ihned

Detaily o pracovním místě:
Firma: TTS energo s.r.o.
Lokalita: Třebíč
Pracovní pozice: DISPEČER – OPERÁTOR ŘÍZENÍ TEPELNÝCH SÍTÍ A ZDROJŮ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26000-28000 Kč
Nabídka přidána: 14. 2. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici DISPEČER – OPERÁTOR ŘÍZENÍ TEPELNÝCH SÍTÍ A ZDROJŮ ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě TTS energo s.r.o. ještě dnes.