Dispečer – Oddělení centrálního operátorského pracoviště MaR

Ústí nad Labem

Společnost Krajská zdravotní, a. s., jejíž součástí je 7 nemocnic, je s více než devíti tisíci zaměstnanci jedním z největších poskytovatelů zdravotní péče v České republice a největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji přijme:

Dispečer – centrálního operátorského pracoviště měření a regulací (pracoviště MaR)

Náplň práce:

Představte si, že budete u zrodu dvou nových oddělení energo dispečinku a slaboproudu a budete se podílet na zajištění chodu největšího poskytovatele zdravotní péče ČR na špičkové úrovni. Z centrálního dispečinku budete, za pomocí nemodernějších technologií, zajišťovat monitoring a koordinaci hladkého chodu provozu jednotlivých nemocnic.

Požadujeme:

Ukončené SO nebo USO vzdělání (Vyučen v technickém oboru strojní zaměření nebo elektro)

Výhodou platné nařízení vlády č.194/2022 Sb. - § 6 výhodou (bývalá vyhláška 50/1978 Sb.).

Systematické myšlení, zvídavost, komunikativnost, samostatnost a vytrvalost při plnění úkolů.

Smysl pro zodpovědnost, koordinace při řešení kolizních a havarijních situací, práce v úzkém týmu.

Zájem o svůj obor a zájem učit se novému, případně učit a předávat znalosti ostatním v týmu.

Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (PowerPoint, Excel, Word)

Dobrá orientace v terénu, mechanická zručnost, dobrá fyzická kondice.

Nabízíme:

Zázemí úspěšné a stabilní společnosti.

Moderní a příjemné pracovní prostředí.

Pracovní poměr na plný úvazek, provoz na směny s odpovídajícím finančním ohodnocením, nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na rekreaci, zvýhodněná roční síťová zaměstnanecká jízdenka Dopravy Ústeckého kraje, karta MultiSport, příspěvek na stravování).

Pracoviště: Krajská zdravotní, a.s., Sociální péče 3316/12A, 401 13 Ústí nad Labem

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou kontaktní adresu či e-mail:

Krajská zdravotní, a.s., Sociální péče 3316/12A, 401 13 Ústí nad Labem

Jeníček Aleš / Odbor slaboproudých technologií a COP

E-mail: Ales.J******@*******

Poznámka:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, potřebujeme Váš písemný souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů uvedených ve Vašem životopise pro účely výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Proto je nutné, aby tento souhlas Váš životopis obsahoval.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Krajská zdravotní, a.s.
Lokalita: Ústí nad Labem
Pracovní pozice: Dispečer – Oddělení centrálního operátorského pracoviště MaR
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    38 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dispečer – Oddělení centrálního operátorského pracoviště MaR ve městě Ústí nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě Krajská zdravotní, a.s. ještě dnes.