DĚLNÍK VÝROBNÍ LINKY NA VÝROBU OCELOVÉ VÝZTUŽE
Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí (Žďár nad Sázavou), Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí (Žďár nad Sázavou)

Obsah inzerátu

Hledáte stabilní zaměstnání s řadou benefitů? Nelíbí se vám současné pracovní podmínky? Přejete si být u vzniku unikátních staveb? Pojďte pracovat k nám! Společnost PKS stavby a.s. ze Žďáru nad Sázavou patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice. Zaměstnáváme přes 300 pracovníků a realizujeme zajímavé projekty napříč celým stavebním sektorem. Postavili jsme desítky významných staveb, z nichž mnohé jisté znáte. Zjistěte, co stavíme, a podívejte se na realizované stavby. Kromě výstavby nových nemovitostí rekonstruujeme i památkově chráněné budovy. Ve stavebnictví máme více než 50leté zkušenosti. Disponujeme vlastními výrobním kapacitami, moderním vozovým i strojírenských parkem.

Popis pozice

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?

- obsluha výrobní linky na výrobu ocelové výztuže

- pracoviště ve Velkém Meziříčí

Požadujeme:

JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

- vyučení (strojírenský obor výhodou)

- práce na dvousměnný provoz

- vazačský a jeřábnický průkaz není podmínkou (možnost získání po nástupu)

- ochota vzdělávání se na nových technologiích

Nabízíme

PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?

- získáte stabilní práci v silné stavební společnosti

- dostanete velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům

- máme pro Vás zajímavé firemní benefity

Proč pracovat u nás

Pracovní poměr ve společnosti PKS stavby a.s. nabízí zajištění práce v dlouhodobém horizontu, stabilní a pravidelný příjem v určených termínech. To je hodnota, která výrazným efektem působí na sociální stabilitu a životní styl našich zaměstnanců a jejich rodin.

Všem svým zaměstnancům poskytujeme firemní standardy na základě podmínek sjednaných v platné kolektivní smlouvě, případně ve vnitropodnikové organizační nebo řídící normě.

  • Kvalifikační odborný rozvoj zaměstnance (včetně možnosti jazykového studia).
  • Další týden dovolené nad zákonný nárok.
  • Příspěvek na stravování.
  • Výhody kolektivní smlouvy u některých důležitých překážek v práci na straně zaměstnance.
  • Lékařská péče poskytovaná smluvním závodním lékařem a smluvním zdravotnickým zařízením.
  • Možnost příspěvku na ubytování zaměstnanců.
  • Finanční odměna při životních a pracovních jubileích.
  • Možnost pomoci zaměstnancům v případě, že se dostanou do vážné zdravotní nebo sociální situace.