Operátor výroby - šance pro každého - nyní s bonusem 25 000 Kč
Česká republika, Česká republika

Náplň práce

Hledáte práci, kde Vás všechno naučí a postupně budete dělat různé činnosti? Chcete stabilní zaměstnání se spoustou benefitů, kde se věci dělají na zakázku a nejde tak o pásovou výrobu? Můžete pracovat na směny? Tak na nic nečekejte, ukažte, že na to máte a získejte NÁSTUPNÍ BONUS 25 000 Kč.
V práci budete Vás postupně naučíme různé činnosti. Budete: –Provádět montáž. -Kontrolovat kvalitu a měřit. -Balit a testovat.

Požadujeme

Požadujeme:
-Manuální zručnost.
-Ochotu pracovat na směny a ve stoje.

Nabízíme

Nabízíme:
-Stabilní a různorodou práci v kmenovém stavu.
-Dobrou a navyšující se mzdu a bonusy k tomu.
-Nástupní bonus 25 000 Kč.
-Neustálý kariérní růst.
-Práci v čistém a tichém prostředí.
-Příspěvek na penzijní připojištění.
-Dotované jídlo za pár korun.
-Flexipassy.
-Náborový bonus.