Dělník, skladník - ranní směna od 6:00, nástup ihned
OlomoucNabídka:

Požadavky: Společnost SUEZ CZ a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ , která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady.

STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍPOUZE RANNÍ SMĚNAFYZICKÁ PRÁCE VE VENKOVNÍCH POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNKÁCHNa provoze v Olomouci hledáme manipulačního dělníka, který bude přijímat odpad, třídit odpad, uskladňovat odpad a odpadní nádoby, kompletovat dodací a vážní lístky atd. Občas bude taky jezdit jako závozník na svoz zdravotnického odpadu.Co od Vás budeme potřebovat?fyzickou zdatnost (jedná se o manuální práci, manipulaci s břemeny, proto je nezbytné mít dobrou fyzičku)

chuť do práce

čistý trestní rejstřík

spolehlivost a samostatnost by Vám také měly být vlastní

ŘP sk. B výhodou

pokud budete mít zkušenosti s prací na VZV a oprávnění taky výhodouCo Vám můžeme nabídnout?jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou mzdu vždy do 15. dne v měsíci

řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě

budete pracovat 8 hod/denně pouze na ranní směnu - více času pro sebe a rodinu

nástup možný po domluvě ihned

mzda 23 000,-Kč

benefity, které nabízíme jsou: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akcie společnosti SUEZ (podíl ve firmě), příspěvky na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti, firemní akce, firemní soutěže, zvýhodněné nákupy na OOPP, zvýhodněné nákupy na vozidla, atd.

Práce je z hlediska BOZP vhodná pro muže. Jedná se o manipulaci s těžkými břemeny.V případě, že se Vám naše nabídka líbí, pošlete prosím Váš kontakt, strukturovaný životopis a my se Vám ozveme nazpět v nejbližších dnech.Děkujeme za Váš zájem.

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Olomouc
Pracovní pozice Dělník, skladník - ranní směna od 6:00, nástup ihned
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník, skladník - ranní směna od 6:00, nástup ihned ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Olomouc - nejbližší úřady práce